• Головна
  • В яких продуктах найбільше міститься вітамін В
Новини компаній
10:00, 8 травня

В яких продуктах найбільше міститься вітамін В

Новини компаній
В яких продуктах найбільше міститься вітамін В, фото-1

Майже кожна людина сьогодні має дефіцит вітаміну В. Група цих вітамінів має значний вплив на розвиток та підтримку нервової системи у нормальному стані, а коли ми відчуваємо значний стрес, організм починає добирати його зі своїх запасів, що дуже швидко призводить до дефіциту. За посиланням ви знайдете якісні добавки у вигляді пігулок з вітамінами групи В та зможете зробити собі профілактику самостійно.

Чому так багато дефіцитів

Раніше наші предки дійсно могли жити до ста років, не вживаючи при цьому жодних вітамінів. Проте нас це вже не стосується, адже в ті часи земля була якісніша, не було так багато хімії та негативного впливу на навколишнє середовище. Через повітря, воду, їжу ми поглинаємо не тільки хімічні речовини, але й продукти, в який значно менший склад поживних вітамінів, ніж це було сто років тому. Що найбільше впливає на виникнення дефіциту у сучасної людини?

  • Неправильне харчування. Незбалансована дієта, звісно, призводить до дефіцитів. Проте це не єдине, адже сьогодні ми, на відміну від якості харчування наших предків, ще й вживаємо з їжею різноманітні хімічні домішки. Вони руйнують здатність нашого організму до якісного поглинання вітамінів та знищують імунну систему. Занадто висока концентрація оброблених продуктів, фаст-фудів та обмежене споживання свіжих овочів та фруктів, призводить швидко до дефіциту всіх груп вітамінів, в тому рахунку вітаміну В. Через неправильне харчування ми маємо нестабільну нервову систему, на лікування якої уходить багато вітаміну В.
  • Екстремальні дієти з виключенням багатьох продуктів також може привести до цього. Особливо м’ясоїдам, які переважно вживають м’яса та злаки, бажано регулярно пропивати поживні домішки для покращення роботи кишківника та всієї травної системи.
  • Забруднене середовище. У великих містах люди вже давно не знають, що таке свіже повітря. Особливо якщо навколо багато заводів, фабрик та підприємств, які для виробництва продукції використовують багато хімії, радіації тощо. Надмірне забруднення навколишнього середовища призводить до підвищеного рівня токсинів у повітрі, які ми вбираємо під час дихання. Це значною мірою сприяє дефіциту.
  • Хронічні захворювання впливають на поглиблення вітамінів та змушують організм споживати більше поживних речовин.
  • З віком під час старіння виникає менша спроможність організму засвоювати та використовувати вітаміни.
  • Стрес та надмірна фізична активність не є нормальними станами для організму. Це призводить до змушення його витрачати більшу кількість вітамінів, ніж потрібно. Саме тому спортсменам та тим, хто схильний відчувати тривожний стан, рекомендовано вживати додаткову кількість вітамінів для підтримки свого здоров’я.

Не всі вітаміни впливають на нервову систему, проте підтримка здоров’я в комплексі надасть міцність імунітету, що гарантовано допоможе вирівняти емоційний стан.

Вітаміни групи В та нервова система

Переважно вітаміни групи В впливають на здоров’я нервової системи, тому їх дефіцит є у кожного. Всі елементи з цієї групи можливо отримати через вживання як домішку спіруліну, адже вона багата окрім антиоксидантів, білків та майже всіх вітамінів, зокрема групи В. Як саме вони впливають?

  • Вітамін В1 або тіамін є необхідним для перетворення глюкози в енергію, яка є основним джерелом поживних речовин для мозку.
  • Вітамін В6 або піридоксин бере участь у синтезі нейромедіаторів, таких як серотонін та гамма-амінобутенова кислота, що впливають на настрій та якість сну.
  • Вітамін В9 або фолієва кислота важлива для формування ДНК та регенерації клітин.

Вітамін В міститься у горіхах, насінні, зелених культурах: шпинаті, броколі та інших видах капусти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Biotus #вітаміни #БАДи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...